无限挑战130518中字_河南省四通锅炉有限公司 无限挑战130518中字_河南省四通锅炉有限公司 ,吃你吃上瘾最新章节 吃你吃上瘾免费阅读_伊看书苑 吃你吃上瘾最新章节 吃你吃上瘾免费阅读_伊看书苑

Ürünlerimiz

Üretim:

İş akışımız  hata  ve gecikme kabul etmeyen sistemde hazırlanmış olup, Haccp planına uygunluğu test edilip onaylanmıştır.

Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışmalarımızın sürdürülebilirliğini her yıl müşterilerimizle yaptığımız anketlerle alıyoruz.

Üretim tesisleri, kaliteli bir ürünün imalatı için gerekli olan tüm parçaları ve makineleri içermektedir. Ürün kalitesi her sevkiyat öncesi ve sonrasında, iç ve dış laboratuvarlar tarafından sürekli modern ekipmanlar ile kontrol edilmektedir.

Kalite, tüm ürünlerin temel dayanağıdır böylece ZNO Kimya’dan gönderilen her sevkiyat Kalite damgasını taşır. Bitmiş Ürünün sadece Spesifikasyonlarla değil, aynı zamanda Kalitede tutarlı olduğundan emin olmak için Süreç Kontrolü ve denetimini yakından izleyerek sağlanmaktadır.İmalat aşamasındaki dahili kontroller ve sevkiyattan önce nihai kontroller için günlük kontrol analizini gerçekleştirmek amacıyla Kalite Kontrol Departmanımızın nitelikli ve yetkin kadrosu istihdam edilmiştir. Ürünlerin tutarlı kalitesini korumak ve sunmak için tüm yeni malzemelerve ara ürünleri analiz edilmektedir.Fabrikadan ayrılan tüm gönderilerin üretilen tüm partileri örneklerien az beş yıllık süre boyunca arşivleme hacmine sahiptir.

Kullanılan tüm ambalaj ve paletler üzerinde sıkı kalite kontrolü olup tüm paletler Isıl işlem damgalıdır.

Ürünlerimiz

Zinc Oxide Feed Grade 75% >>

Zinc Oxide Feed Grade 72% >>

Zinc Oxide Feed Coarse-1  75% >>

Zinc Oxide Feed Coarse-2  75% >>